Restaurace

Naše restaurace a bar

Hotel Vintíř obdržel z rukou sládka Plzeňského Prazdroje, a.s.

„Certifikát za vynikající péči o čepované pivo“

Při slavnostním předání se hosté plně obsazené restaurace dozvěděli o historii piva, diskutovali se sládkem o zlatavém moku a snažili se odborníka zaskočit záludnými dotazy. Poté si vyzkoušeli své chuťové buňky při poznávačce různých druhů piv.

Provozovatelka restaurace věnovala při této příležitosti hostům sud piva a občerstvení zdarma.

!!! Výborná česká kuchyně a výborné české pivo !!!

Na základě hodnocení našich zákazníků si dovolujeme tvrdit, že se u náš výborně najíte a budete obslouženi profesionální a příjemnou obsluhou. Hotel Vintíř je vlastníkem Certifikátu za vynikající péči o čepované pivo Plzeškého Prazdroje.

 

Hotovky:

Vaříme českou kuchyni!! Při vaření hotových jídel si zakládáme na používání čerstvých surovin a jejich zpracování tradičním způsobem. Žádné náhražky, žádné polotovary!!!

Obědové menu za zvýhodněnou cenu … polévka, hlavní jídlo a zákusek již od 89,- Kč!

 

Minutky a speciality:

Máte-li chuť na minutku, tak si v našem jídelním lístku určitě vyberete! Nabízíme klasické pokrmy z kuřecího a vepřového masa, pstruhy i bezmasá jídla.

Láká Vás něco speciálního? Např. tatarák, pečená kolena, zvěřinové či zabijačkové hody? Není problém! Stačí se jen domluvit předem a pokud to bude v našich silách, rádi Vám vyjdeme vstříc, protože u nás si stojíme za heslem: „Náš zákazník, náš pán.“

 

Závodní stravování:

Nemáte čas si během pauzy na oběd někde obstarat teplé jídlo? Nevadí! Poskytujeme závodní stravování buďto přímo v restauraci Hotelu Vintíř nebo výdejem do jídlonosičů, včetně rozvozu po blízkém okolí.

Není potřeba nic víc, než domluva na podmínkách a objednání jídla nejpozději den předem. Každý den si můžete vybrat ze 2 pokrmů nabízených v týdenním jídelníčku.

Ceník závodního stravování:
měsíční odběr – jídlonosič, osobní odběr, rozvoz ……………….80,- Kč vč. DPH